BIG NEW YEAR SALE! Discounts up to 50% and with the code 👉 YOGGYSSALE23 in the cart of 23% on all non-discounted products. Discounts cannot be combined. 🎁🧘🏻‍♀️

Shopping cart

No products in shopping cart

EUR
USD

JÓGA NA ZANZIBARU

aneb S jogyskou na cestách k Indickému oceánu... 

Ponoř se do skutečného ráje na zemi a prociť jej do poslední buňky svého těla. Nyní totiž nadešel ten správný čas, kdy opravdu nic nemusíš. Pouze se hýčkat a rozmazlovat se. 

KDY: 5.–16. 1. 2024 (10/11 dní)
CENA: 35 900 Kč / EUR 1490 osoba
EARLY BIRD NABÍDKA PLATÍ PŘI REZERVACI A ÚHRADĚ ZÁLOHY DO 31.10.2023, poté bude platit cena 37.900 Kč/osoba

KDE?
Pwani Mchangani, Zanzibar, Tanzánie v Zaria Dream bungalovech luxusního česko-slovenského resortu. 

CENA ZAHRNUJE
ubytování s polopenzí v luxusním resortu, program včetně lekcí jógy 2x denně, transport z/na letiště, zákonné storno pojištění 

CENA NEZAHRNUJE
letenky, výlety v destinaci. Více info po registraci. 👇

Jóga pobyt u moře Sardinie
Joga pobyt Zanzibar

Kousek ráje na Zemi, kde se budeš zaručeně cítit jako doma. Čeká Tě zcela výjimečný pobyt v naprosto dokonalém ráji.

Jóga pobyt u moře Sardinie

Tentokrát Tě totiž zveme do nádherné zahradní oázy poblíž blankytně modrého moře, na kontinentu, který dýchá atmosférou exotických dálek. Místo, které Tě okouzlí svým klidem, radostí ze života, a které pro Tebe bylo vytvořené s láskou a srdcem. Přesně tak, aby ses tu cítil jako doma. O to víc, když je celé místo unikátním projektem a to “česko-slovenskou vesničkou” na Zanzibaru, který zároveň aktivně podporuje místní komunitu. 

Dovol si odjet z hluku každodenního shonu a rutiny, z šíleného tempa povinností, které s prvním měsícem v novém roce klasicky nastávají a pojeď si dopřát relax, který si zasloužíš. Prožiješ nepopsatelný klid na duši prohloubený pravidelnými lekcemi jógy a meditacemi. 

Tento aktivní a zároveň očišťující odpočinek je tím nejideálnějším startem do nového roku.

O Zanzibaru a destinaci

Zanzibar je jedinečná destinace plná historie a charakteru, krásných pláží, nádherných výhledů, barev, různých zážitků a úžasných lidí. Uchvátí Tě svojí vůní, zvuky a temperamentem. Plnost a pestrost zanzibarských chutí a také zvuky neutuchajícího oceánu jsou nezapomenutelné.

Zanzibar je překrásný ostrov v indickém oceánu vzdálený přibližně 40 km na východ od pobřeží africké Tanzanie. Přezdívá se mu také ostrov koření a bílých pláží. Vůně hřebíčku a jeho bílé pláže s blankytně modrou vodou Tě naprosto uchvátí.

Jedná se o poměrně rozlehlý ostrov s rozlohou 1684 km2 (96x32 km) a málokdo ví, že název Zanzibar nezahrnuje pouze jeden ostrov, ale zastupuje souostroví a současně poloautonomní region Tanzanie. Ve skutečnosti se Zanzibar skládá ze dvou větších ostrovů Unguja a Pemba. K nim náleží několik menších ostrovů, které jsou často pouhé neobydlené korálové útesy. Název Tanzanie je složeninou slov Tanganika a Zanzibar. Zanzibar zůstává poloautonomní oblastí Tanzanie. V průběhu staletí byl Zanzibar ovlivňován mnoha různými kulturami. Čína, Arábie a Persie, stejně jako Portugalci a Angličané, to vše přispělo k jedinečné historii a rozmanité kultuře Zanzibaru.

Ideální poloha pod rovníkem garantuje po celý rok teplé tropické počasí. Za optimální měsíce pro Evropany jsou leden až březen. Časový posun je zde pouhá +1 hodina (v letním čase) a +2 hodiny (v zimním čase), doba letu z Prahy či Vídně je přibližně 10 hodin (záleží na letecké společnosti a přestupech).

Velkolepá pláž s bílým pískem na severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar s výhledem na Indický oceán tvoří dokonalé prostředí pro Tvou zaslouženou dovolenou. Na tomto místě poznáš novou tvář exotické destinace v podobě jednoho z posledních přírodních rájů na Zemi.
 

Jóga pobyt u moře Sardinie
Jóga pobyt u moře Sardinie

A na co se můžeš těšit? Co tě čeká?

 • Čekají Tě lahodné snídaně v nádherném prostředí resortu, kouzelné západy slunce na molu s drinkem a večeře pod hvězdnou oblohou…
 • Zasloužený odpočinek po předvánočním shonu…
 • Dvakrát denně jógová praxe, která bude probíhat každé ráno před snídaní a odpoledne před večeří. Lekce jógy přizpůsobené skupině (jóga pro začátečníky, jemná vinyasa flow jóga, jin jóga při západu slunce)
 • Meditace na pláži při východu slunce (uvědomění a rozvoj osobního potenciálu)
 • Sebepečující rituály pomocí originálních přírodních aroma olejů ze Zanzibaru  - podpora sama sebe a místní komunity
 • Relaxační aroma masáž pro kompletní uvolnění a restart
 • Workshop rozvoje individuálního potenciálu - analýza osobního Feng shui a rozbor energií osobnosti
 • Vynikající a lahodné pokrmy pouze z místní produkce. Čerstvé speciality z darů moře, šťavnaté ovoce a zelenina plná chuti, vypěstovaná na zdejších plantážích bez jakýchkoliv chemických přísad.
 • Čeká Tě totální relax a vypnutí, dlouhé procházky po nejkrásnějších plážích světa, jedinečný čas pro sebe, kdy zapomeneš a doslova se odstřihneš od komerčního světa. Prostě dokonalý ráj na Zemi.
 • Možnost výběru hned z několika výletů, jako je např. Dobrodružné Safari v Tanzanii, Atol Mnemba - šnorchlování, Jozani Forest, Farma s kořením, Posvátná jeskyně Kuza a spousty dalších aktivit na pláži či v nedotknuté přírodě ostrova
 • Spojení skutečného pasivního odpočinku s aktivním a poznáním jiné kultury v naprosto dokonalém ráji na Zemi

“S jakým naladěním začneš nové začátky, o to víc budou úspěšné a dlouhotrvající”

A CO JE CÍLEM POBYTU?

Věnuj péči sobě a oceň se tímto krásným jedinečným pobytem v Tanzanii. 
“Nejlepší investice je investice sama do sebe. Jediné, na čem bychom neměli šetřit je sami na sobě, protože čím více kvality do sebe vkládáš, tím více potenciálu v sobě rozvíjíš.”

Jógový pobyt na Zanzibaru je relaxační dovolenou se zaměřením na celostní přístup osobního rozvoje. Je to spojení skutečného pasivního odpočinku s aktivním a poznáním jiné kultury v naprosto dokonalém ráji na Zemi. 

Pojeď si s námi odpočinout, zrelaxovat a věnovat čas OPRAVDU pouze sám/sama pro sebe. 

POBYT JE VHODNÝ pro úplně všechny bez ohledu na úroveň pokročilosti v józe. Tedy jak pro úplné začátečníky či pro ty, kteří jsou jógou již políbení. Individuální přístup je zajištěn všem.  

Cílem je kompletně se zastavit a zrelaxovat v dokonalém ráji uprostřed indického oceánu, a skutečně se odpojit od evropského komerčního a uspěchaného životního stylu. Díky pravidelné praxi jógy a meditacím dosáhnout opravdového odpočinku a uvědomění si sama sebe. Nechat se hýčkat a kompletně zrestartovat své tělo i mysl. Propojení se skupinou podobně smýšlejících lidí. Využít čas, který můžeš věnovat pouze a jen sám/sama sobě. Připravit své tělo i mysl na nový rok a nové začátky. Nastavení se do ideálního mindsetu, který Ti po návratu domů přinese spokojenost a hojnost ve svém bytí.

Jóga pobyt u moře Sardinie

PROGRAM aneb jak vše bude plynout...

5.1. v pátek společný odlet z Prahy, 6.1. v sobotu přílet do destinace 

6.1. - 16.1. pobyt + program (podrobný harmonogram dní bude zaslán po registraci k pobytu anebo minimálně 14 dní před začátkem pobytu)

16.1. v úterý brzy ráno společný odlet zpět směr Praha, přílet do Prahy 16.1. večer

Každý den zahájíme ranní meditací a jógovou praxí. Následovat bude vydatná zdravá snídaně, a podle podrobného programu workshop, rituál či relax na pláži, případně výlety dle vlastního (či společného) výběru. Den zakončíme podvečerní lekcí jógy, závěrečnou meditací, večeří a společným večerem. 

Luxusní zahradní oáza poblíž blankytně modrého moře...

Dream bungalovy pár kroků od pláže.

Ubytování je zajištěno v kouzelném česko-slovenském resortu Zaria Garden Bungalows, v originálních soukromých zanzibarských domečcích v květnaté zahradě, s nadstandardním vybavením, pár kroků od nádherné pláže. 

Všechny domečky jsou blízko sebe a mají svůj soukromý bazén. V každém bungalowu najdeš kuchyňku se základním vybavením, rychlovarnou konvici, ledničku, TV a klimatizaci. U každého domečku je vlastní teráska s posezením a předzahrádka. 

Stravování je formou polopenze (snídaně + večeře), která je připravována a podávána přímo v resortu. 

Lekce jógy a společné rituály budou probíhat buď v resortu, v nově vybudované nádherné shale na jógu anebo na pláži při východu či při západu slunce.

Jóga pobyt u moře Sardinie

Cena pobytu:

Termín:
5.–16. 1. 2024
10/11 dní 
35.900 KČ/1490 EUR

2 lůžkový bungalov s vlastní koupelnou, kuchyňkou, terasou a předzahrádkou + přístup do soukromého bazénu. 

V ceně ubytování je zahrnuto: 
ubytování s polopenzí, transfer z/na letiště, program (lekce jógy + meditace, rituál, workshop aj.)

Cena nezahrnuje:
dopravu na ostrov a cestovní pojištění

Zpáteční letenky se dají aktuálně pořídit za cca 20.000 Kč, v případě zájmu o pobyt DOPORUČUJEME si je zajistit PŘEDNOSTNĚ, rádi ti pomůžeme s vyhledáním. Cílem je společný odlet a přílet na ostrov.

Podrobné informace o úhradě a další detaily o pobytu obdržíš po vyplnění formuláře.

Pobyt lze uhradit zálohou a doplatkem, či rozložením plateb, více informací individuálně. Rezervaci místa si zajistíš minimálně úhradou zálohy.

* vyhrazujeme si právo na zrušení konání pobytu v případě,  že se plně neobsadí

O LEKTORCE

PETRA ZDRAŽILOVÁ

Jsem lektorkou jógy (RYT200) se zaměřením na hatha a vinyasajógu,  jogínka hlavou i srdcem,  máma YOGGYS rodiny a zakladatelka Yoga Store obchodu. Miluji předávání jógy jakožto celostního nástroje pro šťastný a spokojený život. Cítím se nejšťastnější, když Ti můžu pomáhat otevřít Tvé srdce a vykouzlit opět úsměv na Tvých rtech. 

Jóga je každodenní součástí mého života již 10 let. Vnímám ji jako dar shůry, sjednocení všeho a všech, a především jako univerzálního průvodce zdravým, dlouhým a šťastným životem. Pomohla transformovat život k lepšímu mně a věřím, že pomůže i Tobě. :)

Moje vize a cíl je Tě navést na takovou cestu životem, kde se budeš cítit zdravě ve svém těle, šťastně a spokojeně ve svém srdci a silně a ukotveně ve své hlavě. Jsem optimista realista, věčný creator a motor svých snů zároveň. Miluji jógu v celém svém pojetí, pohyb a meditaci v pohybu, svou rodinu, cestování, dobré jídlo, moudré lidi a knihy. Nebojím se jít za svými sny a s láskou a otevřeným srdcem si tvořím svou realitu. 
Pojeď se mnou a otevři se nekonečným možnostem, které skýtá Tvůj vlastní potenciál šťastného a spokojeného žití.  

Lektorka jógy Petra Zdražilová

Těším se na tebe. :)

Jóga pobyt
Zdravé jídlo
Jóga pobyt

Share with us your practice, motivation and love for yoga

tag us on  Instagram @yoggys_yogamats

Yoga inspiration in your inbox

Product question close
Načíst

Cookies

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.

Your cookies settings

Here you can enable cookies according to your own preferences.You can change those settings any time in the future by clicking 'Cookie settings' link in our website's footer.

Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.

Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.

Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.

Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third party advertisers.