Shopping cart

No products in shopping cart

EUR
USD

SARDINIE
SPOLU & VĚDOMĚ, vol.4

Relaxační pobyt s jógou a meditacemi na nejkrásnějších plážích Středomoří.

JÓGA

MEDITACE

SEBEROZVOJ

REGISTRACE NA ROK 2024 OTEVŘENA NÍŽE 👇
KDY: 
ČERVEN: 23. - 30.6.2024
ZÁŘÍ: 22. - 29.9.2024

CENA: od 34.900 CZK/1480 EUR osoba
Letenky: od 8.000 CZK/340 EUR/osoba

KDE?
Bari Sardo, Ogliastra, v luxusním hotelu Galanias kousek od pláže s nádhernou jógovou shalou 

CENA NEZAHRNUJE
– dopravu na ostrov a cestovní pojištění 

Letenky od 8.000 Kč. Více info po registraci. 👇

Jóga pobyt u moře Sardinie

Pro koho je pobyt Sardinie Spolu a vědomě vhodný?

Jóga pobyt u moře Sardinie

Pobyt SARDINIE SPOLU A VĚDOMĚ je vhodný úplně pro všechny, kteří si přejí zažít nádherný relaxační pobyt s jógou, meditacemi, koupáním na nejkrásnějších plážích Středomoří a workshopy pro osobnostní rozvoj. Je vhodný pro úplné začátečníky i pro pokročilé jogíny, pro muže i ženy. Stejně tak je vhodný pro jednotlivce. Neboj se přihlásit klidně i sama nebo sám. Na pobyt se hlásí podobně smýšlející lidé a vždy se sejde úžasná komunita lidí, kde je vzájemné sdílení zkušeností velmi obohacují. 
Co se týká ubytování, tak jednotlivec bude do dvoulůžkového pokoje přiřazen k jinému jednotlivci.

 

O Sardinii a lokalitě

Ostrov Sardinie - smaragdový ostrov, jak se jí také přezdívá - je krásná perla Středomoří omývaná průzračným tyrkysovým mořem. Po Sicílii je to druhý největší ostrov ve Středozemním moři. Zcela jistě Tě překvapí svojí tváří, oplývá překrásnou a nevšední paletou barev a je opravdu unikátním místem stojícím za návštěvu. Přezdívá se jí „karibik středomoří“, a to především díky neskutečně krásnému a čistému moři omývající malebné pobřeží a pláže s bílým pískem. Sardinii si zamiluješ pro pohostinnost jejích místních obyvatel a také pro chutné tradiční pokrmy připravené z čerstvých surovin místní produkce. Je to ostrov s klidnou magickou energií, díky níž je považován za opravdu léčivé místo. Každá část tohoto mystického středozemního ostrova je unikátní a rozmanitá. 
Tu unikátní atmosféru musíš prostě nasát osobně!

Tentokrát se společně vydáme na východní část ostrova do Bari Sardo v oblasti Ogliastra, kde se nachází také nejvyšší hora a národní park. V této části je příroda více nedotknutá a pláže jsou většinou divoké, dlouhé a široké s bílým pískem a azurovým mořem. 
Pobřeží skýtá nádherné scenérie, úchvatné výhledy a nezapomenutelnou energii. Sardinie je ostrov, který Tě chytne za srdce a je to definitivně místo, na které se budeš chtít vracet. :) 

Oblast Ogliastra, zasazená mezi Tyrhénským mořem a horami Gennargentu v srdci východní Sardinie, se může pochlubit divokou krajinou, která je hrdá na své obyvatele a přivádí zvědavé návštěvníky, kteří stále častěji volí dovolenou v této části ostrova. Patří k méně zalidněným místům, za to s nejdéle žijícími obyvateli a s nejvyšším počtem stoletých lidí v zemi. 
Ogliastra je plná historických důkazů, jako jsou nuraghi, posvátné zdroje, hrobky obrů a menhiry, a nabízí jedinečné scenérie průzračných vod a drsných hor. Dovolená v tomto fascinujícím regionu je také vzrušující cestou za poznáním mnoha přírodních zajímavostí, které východní Sardinie nabízí: krásné divoké rozlehlé pláže, majáky, vysoké hory, jeskyně či soutěsky. Je stále více oblíbeným a turisty vyhledávaným koutem Sardinie. 

A abychom si z ostrova odnesli co nejvíce, čeká nás hned několik krásných výletů po okolí, jóga, meditace a samozřejmě opět koupání na zdejších nádherných plážích

Letošní Sardinii Spolu a vědomě pojmeme trochu jinak. Necháme se hýčkat v luxusním hotelu umístěném kousek od krásné široké pláže a na cvičení budeme mít k dispozici plně vybavenou yoga shalu. Strávíme tak čas opravdu pouze sami se sebou, budeme se věnovat józe, meditacím, seberozvoji a "výletováním" po okolí. Užijeme si společné kávičky, večeře, rozjímání na pláži i klábosení u sklenky vína
Prostě týden ABSOLUTNÍHO RELAXU A ODPOČINKU. :)  

Jóga pobyt u moře Sardinie
Jóga pobyt u moře Sardinie
Jóga na Sardinii

A na co se můžeš těšit? Co tě čeká?

 • Klidná a léčivá energie kouzelného smaragdového ostrova Středomoří
 • MEDITACE, PRANAJÁMA a pravidelné LEKCE JÓGY - jóga pro začátečníky i pokročilé, různé styly
 • úžasné workshopy zaměřené na osobnostní rozvoj se speciálními jógovými sestavami a meditacemi
 • Unikátní workshop Energie osobnosti pro objevení své osobní energie a vlastního potenciálu
 • Tvůj osobní flowBOOK k zaznamenávání progresu 
 • velmi individuální přístup ke každému zúčastněnému
 • koupání na nejkrásnějších plážích východního pobřeží Sardinie
 • výlety do okolí - do hor i na nejkrásnější pláže, které jsou součástí národního parku Orosei dostupné pouze lodí
 • společně strávené chvíle, vzájemné SDÍLENÍ a PROPOJENÍ, vytvoření nezapomenutelných zážitků a vyživující ENERGIE
 • užijeme si společný relax a rozjímání na plážích, kávičky, večeře, i klábosení u sklenky vína 
 • zasloužený ODPOČINEK, načerpání energie, uvědomění, dobití baterek
 • úžasná atmosféra, dárky a spousty dalšího nepopsatelného :)

Poznej ještě o kousek blíže sama sebe, naskoč na vlnu kreativity 
a udej nový směr svým snům a záměrům.

Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii

A CO JE CÍLEM POBYTU?

Proč pobyt Spolu a vědomě organizujeme a co bychom ti chtěli předat?

Cílem pobytu je kompletní restart organismu a mysli. Nejen odpočinek a načerpání nové svěží energie, ale také očista a nastavení nového mindsetu, díky kterému si na základě řadě uvědomění přineseš do života nekonečnou hojnost a to v kterékoliv životní oblasti. 

Kromě vědomého propojení sama se sebou díky meditacím a lekcím jógy se také budeme společně věnovat osobnostnímu rozvoji. Budeš mít možnost v sobě díky koučování nalézt odpovědi na různé životní situace, objevíš v sobě silné PROČ a AHA momenty, které Ti můžou změnit život a nastartovat nové životní směřování. 
Budeme ochutnávat místní speciality italské a sardinské kuchyně z těch nejčerstvějších surovin. 
Sardinie je zařazena na seznam Modrých zón, tzv. Blue zone, což jsou zóny, kde se lidé dožívají díky jejich způsobu stravování a žití velmi vysokého věku (běžně nad 100 let). 

Jóga pobyt u moře Sardinie

PROGRAM aneb jak vše bude plynout...

Každý den zahájíme ranní meditací a jógovou praxí. Následovat bude vydatná snídaně, a podle podrobného programu workshop, seminář, výlet do okolí anebo na pláž. Den zakončíme podvečerní lekcí jógy, večeří a společným večerem.  (podrobný program pobytu obdržíš po registraci a úhradě pobytu)
Lekce jógy -  1-2x denně (v den příletu a odletu bude lekce jógy pouze pokud ji bude možné z časového hlediska zařadit). 

Ubytování v luxusním hotelu Galanias ****

Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii
Jóga na Sardinii

Kouzelné místo kousek od pláže s vlastním jóga studiem

Čtyřhvězdičkový Hotel Galanias se nachází na kopci na východním pobřeží Sardinie a nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Všechny pokoje v sardinském stylu jsou komfortně vybavené a klimatizované. Každý z nich má vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami a některé mají výhled na moře. Hotel je vzdálený pouhých 6-10 minut chůze od pláže. Wi-Fi je ve společných prostorách zdarma.  Každý den se připravuje bohatá mezinárodní snídaně formou bufetu. Nápoje a občerstvení si můžete dát v baru. V tradiční restauraci s verandou u bazénu se podávají regionální a středomořské speciality. 

Jóga pobyt u moře Sardinie

Cena pobytu:

Termíny:
červen / září 2024
34 900 KČ/1480 EUR
* cena letenek od 8 000 Kč/340 EUR

V ceně pobytu je zahrnuto: 
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard v areálu hotelu s polopenzí formou bohatého bufetu a večeří o 4 chodech, transfer z letiště Cagliari, program včetně lekcí jógy + meditací + workshopů osobnostního rozvoje, pojištění CK proti úpadku.  
Za příplatek možné připlatit pokoje Deluxe v hlavní části budovy - cena 3 500 Kč/týden. 

Cena nezahrnuje:
letenky, cestovní pojištění

Letenky již od 8 000 Kč, v případě zájmu doporučujeme si pobyt rezervovat co nejdříve, protože ceny letenek s blížícím se termínem rostou!

Podrobné informace o úhradě a další detaily o pobytu obdržíš po vyplnění formuláře.

Místo si rezervuješ úhradou zálohy ve výši 8 000 Kč. Doplatek do 20.4.2024
Kapacita: 12 osob

* vyhrazujeme si právo na zrušení konání pobytu v případě,  že se plně neobsadí

O LEKTORCE

PETRA ZDRAŽILOVÁ

Jsem lektorkou jógy (RYT200) se zaměřením na hatha a vinyasajógu,  jogínka hlavou i srdcem,  zároveň koučkou, a také mámou YOGGYS rodiny a zakladatelkou Yoga Store obchodu. Miluji předávání jógy jakožto celostního nástroje pro šťastný a spokojený život. Cítím se nejšťastnější, když Ti můžu pomáhat otevřít Tvé srdce a vykouzlit opět úsměv na Tvých rtech. 

Jóga je každodenní součástí mého života již 10 let. Vnímám ji jako dar shůry, sjednocení všeho a všech, a především jako univerzálního průvodce zdravým, dlouhým a šťastným životem. Pomohla transformovat život k lepšímu mně a věřím, že pomůže i Tobě. :)

Moje vize a cíl je Tě navést na takovou cestu životem, kde se budeš cítit zdravě ve svém těle, šťastně a spokojeně ve svém srdci a silně a ukotveně ve své hlavě. Jsem optimista realista, věčný creator a motor svých snů zároveň. Miluji jógu v celém svém pojetí, pohyb a meditaci v pohybu, svou rodinu, cestování, dobré jídlo, moudré lidi a knihy. Nebojím se jít za svými sny a s láskou a otevřeným srdcem si tvořím svou realitu. 

Pojeď se mnou a otevři se nekonečným možnostem, které skýtá Tvůj vlastní potenciál šťastného a spokojeného žití.

Lektorka jógy Petra Zdražilová

Těším se na tebe ♡

Jóga pobyt
Zdravé jídlo
Jóga pobyt na Sardinii

Share with us your practice, motivation and love for yoga

tag us on  Instagram @yoggys_yogamats

Yoga inspiration in your inbox

Product question close
Načíst

Cookies

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.

Your cookies settings

Here you can enable cookies according to your own preferences.You can change those settings any time in the future by clicking 'Cookie settings' link in our website's footer.

Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.

Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.

Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.

These cookies are used by advertising and social networks, including Google, to transmit personal data and personalise ads to make them interesting to you.